Pokud tu jste poprvé, zajděte si nejprve do článku "Kdo je Ellie Sommer?"
tady

Jak...V.

27. dubna 2010 v 21:26 | Ellie |  Jak...
Tohle už opravdu hraničí s hanopisem a za sloupek se to dá označit s velkým přemáháním. Ale co už, Ellie si to zjevně mohla dovolit. P.S. tenhle díl byl napsán a vydán těsně předtím, než se Paul oženil potřetí


Jak mě navštívila Heather Mills

Paul a jeho ženy. Co dodat? Je to velice obsáhlé téma, sama bych mohla přispět nejednou historkou, ale ne, jsem seriózní. Přesto ale ne natolik, abych nevylíčila následující.
Heather Mills jsem nikdy neměla ráda. Byl to pro mě šok, když mi Paul oznámil, navíc ještě ne přímo, ale přes moji dceru, že se bude ženit. Myslela jsem, že jde o další z jeho nejapných vtípků. Jediná Heather Mills, kterou jsem znala, byla ona reportérka pracující pro magazín Private Eye. "Mami, Paulie se asi zbláznil…" konstatovala moje dcera. Já se rozhodla pro roli mrtvého brouka. Pokud mi to neřekne sám, jako bych o ničem nevěděla. Pak přišel den, kdy mi ji představil. O reportérku nešlo. Heather, která na mě shlížela přes nalepené řasy byla žena pochybné existence i kariéry. Jednou se prezentovala jako modelka, podruhé jako aktivistka a pak, snad v touze vyrovnat se Lindě, jako fotografka. Paul byl ale zaláskovaný jako puberťák. Nemohla jsem mu nic říct a vlastně jsem ani neměla to srdce něco takového udělat. Na jejich svatbu v červnu 2002 jsem nepřišla. Potkala jsem se s nimi až v listopadu onoho roku na pohřbu George Harrisona. Oba se chovali přátelsky a já marně hledala důvod, proč jim to neoplatit. Hned po obřadu odjeli na rodinnou dovolenou a já se poprvé svěřila Ringovi a Barbaře, že pro novou paní McCartney nemám jiného přízviska než "fuchtle". Nebyla jsem jediná.
Velká láska hory přenáší, ale tahle způsobila jen malé zemětřesení. Rok 2006 na krku a Heather chystala rozvod. Prý je Paul tvrdohlavý. To ale věděl každý, kdo ho znal trochu lépe a kdo se o to hlavně snažil. Zoufale hledala právníka a s hrůzou zjistila, že u rodiny McCartney ho nenajde. Zašla tedy jinam.
Seděla jsem ve své kanceláři a diskutovala jsem se svým švagrem o tom, že mu nechci a ani nemůžu pomoci s korupční kauzou, do které byl zapleten jeho bratranec. Ten navíc žil v Hamburku a já jsem do Německa nechtěla ani za nic. Peter sám zvažoval všechny možnosti, když nás vyrušilo zaklepání na dveře. Sekretářka ani nestačila ohlásit příchozího, Heather Mills byla rychlejší a uvedla se sama. Švagr rychle vyklidil pole. Heather začala rozhovor familiérním oslovením "Ellie, drahoušku…" Začala jsem tušit, kolik právě uhodilo. Poprosila jsem ji, aby přešla rovnou k věci, měla jsem ještě něco na práci. Vykládala mi, jak je Paul hrozně tvrdohlavý a jen tak mimochodem se zeptala, jestli vím o jejich blížícím se rozvodu. Přisvědčila jsem a tiše trnula hrůzou. Heather prý potřebuje velmi dobrého právníka a tím jsem podle jejího mínění já. Musela jsem se několikrát zhluboka nadechnout. Chtěla po mně, abych ji zastupovala v řízení proti Paulovi. Slušnými právnickými kličkami jsem ji odmítla. Vymluvila jsem se na kauzu v Hamburku, a kdyby snad měla nějaké podezření, ujistila jsem ji, že v tom není nic osobního. Urazila se a odešla. Já ji ve dveřích popřála hodně štěstí s tím, že ho rozhodně bude potřebovat.
Můj švagr, který byl odjakživa senzacechtivý se vřítil zpátky do mé kanceláře a začal mě zpovídat. Evidentně se výborně bavil a moc bych se nedivila tomu, kdyby celému hovoru naslouchal za dveřmi. Nakonec se mě zeptal, co bych dělala, kdyby místo Heather přišel Paul. Usoudila jsem, že bych udělala to samé. S tímhle manželstvím jsem od samého začátku nechtěla mít nic společného, a čím méně Heather uvidím, tím lépe pro mě i pro ni. Měla jsem jen o Paula obavy. Jeho strany se ujal John Eastman, který coby právník už několik let přesluhoval. Nebyla jsem si jistá, jak zvládne tempo rozvodového řízení s krvežíznivou protistranou.
Jak nakonec sami víte, vše mohlo dopadnout hůř, ale i lépe. Paul je o nějaký ten peníz lehčí, ale nezoufá si. Stále říkám, že Lindu nikdo nenahradí a v případě Heather se opravdu jednalo jen o jakýsi zoufalý výkřik do tmy.

....za blbost se platí...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aice McCartney Aice McCartney | Web | 1. května 2010 v 9:55 | Reagovat

taky nenávidím Heather Mills ale jestli se Paul potřetí ožení nevím nevím.. už jednou jsem kvůli tomu brečela.. ale byl to zase kec.. tak snad doufám, že ta třetí bude ta pravá :)ale LINDU nikdo nenahradí a to myslím vážně

2 Ellie Ellie | E-mail | Web | 1. května 2010 v 14:46 | Reagovat

...ehm....vítej v mém vesmíru. Tady už totiž Paul ženatý je, a to sice od listopadu 2008. S kým asi říkat nemusím... ;-) Tady skutečnost totiž platí jak u čeho a někdy vůbec.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama