Pokud tu jste poprvé, zajděte si nejprve do článku "Kdo je Ellie Sommer?"
tady

Ellie a Lex Barkerovi

29. května 2010 v 21:44 | Ellie |  Co stojí za zmínku
Jak to zpočátku bylo s Ellie a Johnem už víme. Jak se ale Ellie seznámila se svým prvním manželem Lexem Barkerem? To už po dnešku taky budeme vědět.   Článek a fotografie (až na výjimku) od Ellie. 


Lexe jsem poprvé osobně potkala v roce 1969 při natáčení filmu El Dorado. Samozřejmě jsem ho znala už z dřívějška. Kdo by si nepamatoval Tarzana v jeho podání nebo snad Old Shatterhanda. To vše ale bylo jen na plátně kin.
Na léto 1969 mi Bill Harry domluvil natáčení dalšího filmu. Šlo o western s Johnem Waynem a Robertem Mitchumem. Jen tahle dvě jména hereckých legend mi stačila na to, abych se vyděsila. Začala jsem mít neodbytný pocit, že se mě můj kamarád rozhodl znemožnit. Tenkrát se do věci vložil Paul. Podpořil mě a já, jako už mnohokrát a rozhodně ne naposled, uposlechla jeho rad a odletěla s Billym do Kalifornie, kde mě režisér Schlesinger okamžitě přijal do role.
Film nebyl ničím výjimečný. Šlo o řešení sporu mezi šerify a zlými hochy. Moje postava se jmenovala Lee a měla hlavním hrdinům pomoci zorientovat se ve městečku. Byla to emancipovaná dívka, která zezačátku nikomu příliš nevěřila a nejdříve sbírala na cizince informace.
Hlavní trojici tvořili Wayne, Mitchum a Lex Barker. Shoda jmen s mým kamarádem z natáčení Alfieho mě ani trochu netrkla. Byla jsem nervozitou bez sebe, že mám hrát s Old Shatterhandem. Lex pak po zbytek svého života slavnou Mayovu postavu proklínal, protože se stala jeho druhým já. Přestože nepřestal hrát v jiných filmech, byl už navždycky spojený s Vinnetouem a spol.
Lee a Mike, tak se jmenovaly naše postavy, se měly stát ve filmu párem, který však neměl mít žádný větší význam. První scéna, ve které jsme se měli objevit však byla bezesporu hodně zajímavá. Potkali jsme se až těsně před klapkou. Lex zrovna přiletěl z Německa. Byl to čerstvě rozvedený muž, jak jsem se později dozvěděla, už podruhé a nikdo jeho samotě neprorokoval dlouhého trvání. Já byla sotva dospělá holka, bývalá členka Beatles s ne příliš dobře ukončeným dlouholetým vztahem a druhým slibně se rozvíjejícím. Scéna vypadala následovně: Lee se dozvěděla, že ve městě jsou noví cizinci, kteří se teď zdržují v šerifově kanceláři. Zvenku měla proniknout do vedlejší místnosti a vyposlechnout, co se děje. Lex a John Wayne byli oni cizinci. Najednou uslyší odvedle šramot a Mike v Lexově podání se rozhodne jít obhlédnout situaci. Asi po tříminutové schovávačce má Lee objevit. Ta se snaží utéct, ale Mike ji popadne zezadu za ruce, povalí ji na zem, klekne si nad ní a přidrží jí zápěstí u země.

Ellie v roce 1969, fotil Lex Barker

Teorie byla jednoduchá. Po podrobném vysvětlení situace však Lex zbledl a prohlédl si mě. "Vždyť je…tak malá…To s ní mám mrsknout o zem?" Vzala jsem si to osobně. Stále jsem si neuvědomila, že se tohle mohlo týkat opravdu jen mého vzrůstu, on sám totiž seděl. Myslela jsem, že naráží na můj věk. "Pardon?" ozvala jsem se. "Už jsem dávno dospělá!" To, že ono "dávno" ve skutečnosti byly tři měsíce, jsem pomlčela. Lex se zasmál a vstal ze židle. "Aha…tohle…" byla dvě slova, na která jsem se zmohla. Opravdu byl o dvacet centimetrů vyšší a taky značně rozložitější. Já se svými 45 kg jsem se mohla začít bát.
Scénu jsme zkoušeli asi desetkrát. Vždycky když došlo na prásknutí se mnou o zem, Lex zpomalil, abych se příliš neudeřila. Režisér však nebyl spokojen. Nakonec se scéna celkem povedla, ale byla hodně sestříhaná, aby nebylo vidět, že vlastně vůbec nejsem omráčená.

El Dorado se natáčelo dva měsíce. Nebo alespoň naše scény. Chodila jsem se štábem na obědy a s Lexem a Billym na večeře. Lex se stavěl do role mého průvodce po Hollywoodu, kde jsem ještě po zbytek léta zůstávala. Když mě přijel navštívit Paul, kupodivu velmi dobře si porozuměli. Až mě to vyděsilo. Paul mi nikdy nic nevyčítal, i když musel vidět, že k Lexovi začínám vzhlížet víc, než bych měla.
Lex byl o dvacet let starší. Stále si však dokázal zachovat mladého ducha a byl okouzlujícím společníkem. Narodil se 8. května 1927 v Drážďanech a jeho otec byl majitelem železáren, které zažívaly obrovský rozmach do zahraničí. Proto se odstěhoval s rodinou do Anglie a později, po vypuknutí války do Ameriky. Lex měl mladšího bratra, kterého se mi rozhodl představit. Jaké bylo moje překvapení, když najednou přede mnou stál Peter Barker, můj kamarád a kolega, představitel filmového Alfieho. Dostali jsme oba hrozivý záchvat smíchu a Lex nedokázal pochopit, co se nám stalo. Potom, co se vše dozvěděl, na mě spiklenecky mrkl a řekl, že to musí být znamení.
Aniž by se mezi námi cokoliv stalo, vrátila jsem se domů. Na podzim se Paul opět potkal s Lindou a já tušila, že je všemu konec. S Paulem jsme věděli, že jeden bez druhého nemůžeme být, ale tušili jsme, že takhle skončit nemáme. Nebo alespoň ne teď. Vycouvala jsem a uvítala zprávu, že Lex se stěhuje do Anglie. Nějakou dobu jsem bydlela na koleji s Peterem, kde nás Lex navštěvoval. Kluci z Beatles se o něm dozvěděli skrze Paula. John ho neměl rád. Říkal mu vzhledem k jeho věku "děda" a neustále mi opakoval otázku, proč chodím s někým, kdo je jen o několik málo let mladší než můj otec. Ignorovala jsem ho, věděla jsem, že se tak vyrovnává s tím, že se asi budu vdávat.
Lex byl ke mně milý a laskavý, působil vedle mě vyspěle a někdy mi byl rovnocenným partnerem na studentských večírcích. Seznámil mě se svými kamarády jako byl Tony Curtis (hrál ve filmu Někdo to rád horké) nebo s Pierrem Bricem (hrál Vinnetoua), se kterým jsem dodnes v kontaktu. Nikdy se mě však přímo nezeptal, jestli si ho chci vzít. Kupodivu jsem to ale ani nečekala.

Lex a Pierre Brice na jachtě v Provence, kam jsme jeli na svatební cestu. Pierre nám jachtu jen půjčil, naštěstí s námi nejel.

Byla jsem na Paulově svatbě jako Lindina družička. Přestože Paulovým svědkem byl John a byli jsme tak "zastupující pár" jak se tehdy říkalo, oficiálně mě doprovodil Lex. Když jsme připíjeli novomanželům šeptem se mě zeptal: "Nechtěla bys to taky zkusit?" Já se rozesmála a kývla. Načež si Lex sjednal v sále pozornost a oznámil všem okolo, že jsme se právě zasnoubili. Evidentně měl všechno připraveno a byl domluvený i s Paulem, protože ihned přijel speciální "náklad" šampaňského a Lex mi navléknul prstýnek.
Svatba byla 17. července 1970. Mým svědkem byl Paul, Lexovým Pierre. Podržte se, brali jsme se v Kenwoodu. John odložil svou zášť a se slovy, že nechce, abych na něj vzpomínala jako na škarohlída mi tam vystrojil svatbu i s hostinou. Zřejmě to byla odměna za to, že jsem pomáhala Yoko s rozvodovým řízením proti jejímu prvnímu manželovi.
Sarah se narodila 22. ledna 1971. Lex měl z předchozího manželství syna Chrise, který často pobýval s námi. Tehdy snad poprvé jsem mohla říct, že jsem šťastná. Lex přestal točit filmy a řekl, že chce vidět Sarah, jak dělá první krůčky. Nikdy mě nenapadlo, že by mohl být tak milujícím otcem. Nejkrásnější byly večery, kdy malá pravidelně usínala v otcově náruči.
12. března 1973 mi volali z New Yorku, kde byl Lex za prací, chtěl znovu natáčet, protože dostával četné nabídky. Zemřel přímo na ulici. Skolil ho infarkt. Nikdo to nečekal a já v šoku pro něj několik let neuronila jedinou slzu. Zvláštní bylo to, že všechny slzy, co jsem tak dlouho zadržovala vytryskly až v roce 1998 se smrtí Lindy. Lex byl pryč, stejně tak John a tehdy i Linda…

Dodnes pracuji v advokátní kanceláři se svým švagrem Peterem. Spolu se zeťem jsme založili na internetu petici, která je pro to, aby na hollywoodském chodníků slávy byla odhalena hvězda pro Lexe Barkera. Jen tak z principu sem dávám odkaz:  Hvězda pro Lexe Barkera
V roce 2008 jsme se s Paulem vzali a staráme se o svá četná vnoučata, teď už i ze strany Sarah, o malou Lindu. Někdy je přece jen dobré věřit na lepší konce. 

Lex byl ohromný sportovec a já naprostý antitalent. Obešlo se to však bez konfliktů.


Tady je video na připomenutí jedinečného Lexe Barkera. Jde o německou show, moderátorem je Vico Torriani. Italský moderátor, mluvící střídavě německy a anglicky, stejně tak Lex, tudíž nechápu, v čem má tato dvojjazyčnost svůj smysl. Hned na začátku je patrné, že Lexe opět představuje jako Old Shatterhanda a Lex má co dělat, aby se nerozesmál. Obzvlášť, když pořad byl natočen v Americe, v létě 1969 a v první řadě sedí Ellie, kterou Lex neustále kontroluje pohledem. A nakonec trapnost sama, Vico jej zkouší ze střílení, jestli jako Old Shatterhand uspěje i ve skutečnosti. 

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Christyna Czowac Christyna Czowac | Web | 30. května 2010 v 11:52 | Reagovat

Jak už jsem řekla,byl to sekáč :) :-D !!!No a fakt,Tony Curtis,to je dobrý,mi si o tom povídáme o ty o tom mezitim píšeš :D .

2 Ellie Ellie | E-mail | Web | 30. května 2010 v 12:26 | Reagovat

Já o Tonym napsala dřív než jsme na to vůbec došly. :-P

3 gazetka gazetka | E-mail | Web | 9. července 2015 v 17:15 | Reagovat

Moc pěkná fotka...

4 Anonym Anonym | E-mail | 28. května 2016 v 23:51 | Reagovat

Lexe Barkera.máš ráda ty nebo o něm jen.píšeš? :)

5 Rodrigogaf Rodrigogaf | E-mail | Web | 11. ledna 2018 v 0:51 | Reagovat

<a href=http://t-babel.com>t-babel.com</a>

6 marinaqr18 marinaqr18 | E-mail | Web | 1. února 2018 v 13:50 | Reagovat

Sexy photo blog
http://sexypic.erolove.in/?post-abbey
pictures of rosita & telly hot blond chicks get down n dirty together hot woman ass fake nude bollywood actress pic nude tteen celeb

7 RobertBerce RobertBerce | E-mail | Web | 1. února 2018 v 20:13 | Reagovat

<a href=https://moneyteam24.com>cc dumps</a> - buy cc shop, buy cc online.

8 XiaomiEvemy XiaomiEvemy | E-mail | Web | 3. února 2018 v 15:24 | Reagovat

Фитнес-центр в Высокой Горе   <a href=http://www.g-hotel.ru/fitness/biektau-fitness>Фитнес-центр в Высокой Горе...</a>

9 услуги продвижение сайта в интернет услуги продвижение сайта в интернет | E-mail | Web | 3. února 2018 v 16:42 | Reagovat

помощь в продвижении сайта http://prodvizheniya.net/ - продвижение сайта и привлечение новых посетителей

10 RobertDielt RobertDielt | E-mail | Web | 4. února 2018 v 20:27 | Reagovat

Купить черную икру на http://ikra.vkusnayaribka.ru +7999 768-3867

11 brittneyaz11 brittneyaz11 | E-mail | Web | 5. února 2018 v 19:56 | Reagovat

At large porn pictures    
http://arabteen.erolove.in/?private-jayde
  bank briana free movie porn "pain sex tubes" anastasia blue in car xxx caricatura

12 marciqx1 marciqx1 | E-mail | Web | 8. února 2018 v 13:19 | Reagovat

Porn from group networks    
http://arab.sexblog.pw/?tweet-felicia
   pon vidoes bollywood erotic erotic bath erotic lines

13 AlbertfeK AlbertfeK | E-mail | Web | 8. února 2018 v 16:12 | Reagovat

Earn on binary options
http://bin-partner.blogspot.com - forecast forex

14 DrakeGame DrakeGame | E-mail | Web | 14. února 2018 v 11:06 | Reagovat

Хау люди!   приобрел себе PS4!  Удивлен неприятно стал ценами на игры   увидел кто то скидывал магазин аккаунтов psn   покупали вы здесь аккаунты ps4 ?  

<a href=http://Psn-Market.ru/> Дешевые аккаунты PS4 </a>

15 AlbertfeK AlbertfeK | E-mail | Web | 23. února 2018 v 3:37 | Reagovat

Earn on binary options
http://bin-partner.blogspot.com - strategies forex

16 AlbertfeK AlbertfeK | E-mail | Web | 24. února 2018 v 1:43 | Reagovat

Earn on binary options
http://bin-partner.blogspot.com - site bitcoin purse

17 AlbertfeK AlbertfeK | E-mail | Web | 25. února 2018 v 23:06 | Reagovat

Earn on binary options
http://bin-partner.blogspot.com - Crypto-currency exchange

18 ianfp4 ianfp4 | E-mail | Web | 1. března 2018 v 5:18 | Reagovat

Girls with well-known tits blogs    
http://selfshots.erolove.in/?summon forth_marilyn
   erotic shop free adult movie tube pc erotic games erotic news

19 salvadorgd2 salvadorgd2 | E-mail | Web | 4. března 2018 v 22:23 | Reagovat

Modish naked pictures  
http://teen.porndairy.in/?kaiya
  erotic experiences sex movies free erotic novel free sexy erotic short film

20 RodgerCanty RodgerCanty | E-mail | 5. března 2018 v 13:47 | Reagovat

Often the micro-chip possesses a enormous impact on no matter you will be a winner and non-winner inside of poker-online video media. The tactic when you be in the hands and fingers can also be of benefit, nevertheless, it is the microchip known the RNG (Unchosen Number Energy generator) that gives the requirements for ones unit to complete typically the clever have fun with playing or just botch the ability. To spell out, think about the electronic poker on the net product as being Pc. It`d be wise to complete given that that must be it is actually. Picture laptop computer you use fitness center school. It`s programmed to accomplish unique projects. The particular components maybe there is, however, it calls for requires as a way to give good results. Hence you put in software packages. Among determined boundaries, near to will carry out whatever you decide and have. You should begin definitely one operation, let it race, soon after get started in one additional without any disturbing the entire process of an original a. Say you decided to make " up " word, development will send the very best details for that publishing piece, and afterwards remains to employment. The evolution need not hesitate until a printer manufacturer's is conducted, the very same principle when using the electronic poker video game. Isn't even close to is usually designed to publish pretty much every plausible texas holdem little finger, typically. Game enthusiasts discover within minutes and also several hours. The laptop are operating in nanoseconds. Within a period it can take so you can require a control, your personal computer often have passed over each and every you possibly can line-up a hundred situations.

http://www.cosminnecula.com/03-03/persistently-with-regard-to-oregon-holdem-you/

21 Michaelzem Michaelzem | E-mail | Web | 8. března 2018 v 6:02 | Reagovat

<a href=http://mir-credit24.ru> </a>

22 Gatotus Gatotus | E-mail | Web | 9. března 2018 v 17:54 | Reagovat

Good evening! <a href=http://russ-tractor.ru>Hot offer finest caterpillars here</a>!

23 ElenaGolunovaOfficial ElenaGolunovaOfficial | E-mail | Web | 14. března 2018 v 20:24 | Reagovat

Все желающие, заходите к нам на официальный сайт сайт https://golunova-elena.ru/ Елены Голуновой.

Добро пожаловать на официальный сайт Елены Голуновой.

Тут вы сможете задать любой волнующий Вас вопрос сильнейшему экстрасенсу 13 битвы экстрасенсов.
Официальный сайт Елены Голуновой

Здравствуйте! Меня зовут Елена Голунова, я приветствую Вас на своем официальном сайте! Здесь Вы найдете информацию обо мне и фотографии, а так же через мой сайт вы сможете задать мне вопрос пройдя тест.

Я урожанка Новосибирска и мне 43 года, экстросенсорикой я занимаюсь очень давно в основном черная магия меня интересует которая не менее эффективна чем белая магия.

У меня трое сыновей, Влад который Кадони 25-и лет, до него Виктор Голунов и средний сын Дмитрий которому 15 лет и он уже обладает способностями.

Наш сайт  https://golunova-elena.ru/

24 angeliair1 angeliair1 | E-mail | Web | 19. března 2018 v 8:08 | Reagovat

Study my new project
http://pattaya.girls.blogporn.in/?post-aaliyah
splendor indian vidiows introduction pamumuhay

25 ClaraTug ClaraTug | E-mail | Web | 21. března 2018 v 23:13 | Reagovat

Высотное оборудование должно удовлетворять ряду техниче¬ских требований, которые можно классифицировать следующим образом.
1. Функциональные требования, содержащие необходимые но-минальные значения физиолого-гигиенических норм параметров воздуха в ГК с указанием допустимых отклонений (физиолого-гигиенические нормативы были перечислены выше).
2.Физико-технические требования. Эта группа требований учитывает реальные условия применения агрегатов высотного оборудования на самолете. В частности, подчеркивается, что все элементы оборудования должны быть работоспособны:
а) в диапазоне температур от —60 до +80°С, а некоторые из них — и при температурах более +80° С;
б) при относительной влажности воздуха 95—100% также <a href=https://baraholka.onliner.by/viewtopic.php?f=591&t=20564883&p=97531179#p97531179>купить строительные леса в минске стоимость</a>
в) при вибрациях с частотой от 5 до 300 Гц, и более с ампли¬тудой, при которой длительные перегрузки могут достигать 4g, а кратковременные— 10g.
Если отдельные агрегаты размещены на самолете вне герме¬тической части фюзеляжа, то они должны быть работоспособны при атмосферном давлении, равном давлению на наибольшей крейсерской высоте полета, вплоть до рабочего потолка.
Весь комплекс высотного оборудования должен быть тропикоустойчивым, сохранять свои параметры в пределах установлен¬ных допусков после воздействия ударных перегрузок.
3. Эксплуатационные требования. Указанная группа требова¬ний определяет надежность работы, размещение и удобство об¬служивания оборудования как на земле, так и в полете. К ним в первую очередь относятся:
а) рациональное размещение всего оборудования на самоле¬те, обеспечивающее легкий доступ и сравнительную простоту об¬служивания, демонтаж и установку, удобство пользования в по¬лете;
б) обеспечение плавучести самолета при вынужденной посад¬ке на воду путем автоматического закрывания всех выпускных и предохранительных клапанов системы регулирования давления;
в) автоматизация всех процессов регулирования заданных физиолого-гигиенических параметров с одновременным обеспечением дублированного ручного (дистанционного) управления;
г) надежность и долговечность всех систем и отдельных агрегатов, возможность их резервирования и дублирования и <a href=https://baraholka.onliner.by/viewtopic.php?t=21167921>строительные леса в минске</a>;
д) гарантийный и общетехнический ресурсы элементов систем, а также межремонтный срок службы, который должен быть равен межремонтному сроку службы планера самолета;
е) возможность того или иного вида непрерывного контроля за работоспособностью отдельных агрегатов и систем в целом;
ж) необходимость установки контрольно-измерительной аппаратуры и приборов для контроля и управления высотным оборудованием;
з ) взаимозаменяемость отдельных агрегатов;
и) периодичность технического обслуживания элементов высотного оборудования, которая должна соответствовать перио¬дичности регламентных работ, действующей в гражданской авиации.

26 RobertDielt RobertDielt | E-mail | Web | 24. března 2018 v 1:34 | Reagovat

Laminine LPGN, препарат ламинин, Ламинин. Laminine LPGN, LifePharm Global Network предлагает Новый маркетинговый (компенсационный) план с 1 апреля 2018. инструкции по применению, лекарства, особые указания, побочные эффекты, передозировка, Но Уже есть Альтернативный аналогичный продукт, дешевле в 3-7 раз и сильнее в 2 раза. Смотрите на сайте http://1541.ru/cms/lpgn-2018.php Как зарабатывать МНОГО в этом проекте  без обязательных покупок и без копейки вложений? Расскажу в скайпе evg7773

27 elbagx69 elbagx69 | E-mail | Web | 24. března 2018 v 19:25 | Reagovat

Sexy girls posts    
http://selfshots.erolove.in/?tweet_ashly
   top erotic films erotic pc games erotic pages erotic tv show

28 toddmc69 toddmc69 | E-mail | Web | 24. března 2018 v 22:31 | Reagovat

Brazil shemales  
http://futanari.replyme.pw/?private-quinn
  trans free movies tgirl transvestite sex shemans sex tranni sexi

29 lethast3 lethast3 | E-mail | Web | 26. března 2018 v 21:51 | Reagovat

Gay porn website  
http://yaoi.erolove.in/?pg-austen
  gay animals prince charles gay gay profile free gay chat line gay marriage debate

30 probivinfo probivinfo | E-mail | 4. dubna 2018 v 21:51 | Reagovat

Пробив информации по абсолютно любым госсударственным базам, а так же банкам и сотовым сетям.

Достанем для вас информацию из баз МВД, ГИБДД, ФССП, ФМС, Налоговой, ЕГРП, Пенсионному фонду
А так же достанем паспортные данные, сделаем детализацию, определим местоположение абонента таких сетей как МТС, Билайн, Мегафон, Теле2 и достанем информацию из любых российских банков.

Так же имеем много возможностей достать информацию из баз Украины, Беларуси, Казахстана и других стран ближнего зарубежья.

Оплата в большинстве случаев после выполнения заказа, никакого обмана, не требуем предоплат!!!
Не стесняйтесь, пишите, спрашивайте, поможем, ответим на все вопросы.

Цены на пробивы от 500 руб!

контакты:

+79180589706 Алексей (телефон, viber, whatsapp, skype)
Telegram @alekseydetectiv
почта alekseydetectiv@gmail.com

31 BruceWhize BruceWhize | E-mail | 7. dubna 2018 v 19:15 | Reagovat

Hello. And Bye.

32 mirandaau11 mirandaau11 | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 6:21 | Reagovat

Further home stage for throw:
http://eric.go.telrock.net

33 elvano69 elvano69 | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 23:58 | Reagovat

Additional launched porn milieu  
http://teen.porndairy.in/?emilia
  erotic figures free sex erotic wall erotic canvas art erotic audio book

34 eulaiy3 eulaiy3 | E-mail | Web | 16. dubna 2018 v 11:40 | Reagovat

Appealing girls posts    
http://latexsex.net.erolove.in/?send-talia
  vagina discharge upskirt drunks old coin collition com shemale torrent

35 Barbaracab Barbaracab | E-mail | Web | 20. dubna 2018 v 19:06 | Reagovat

http://sa5rz.tk - your Aliexpress star sales...

36 RobertInTib RobertInTib | E-mail | Web | 20. dubna 2018 v 20:54 | Reagovat

humane site http://mycarboard.com/product/great-2018-chevrolet-camaro-ss-2018-chevrolet-camaro-ss-6-miles-black-metallic-2d-coupe-6-2l-v8-6-speed-manual-2017-2018/

37 Kevintew Kevintew | E-mail | Web | 22. dubna 2018 v 10:15 | Reagovat

Dartma Tavan,Dartma Tavanlar Bakida,Azerbaycanda. Temir ve tikinti. Натяжные потолки в Баку Азербайджан +994 (55) 577-00-01 email: time4soft.com@gmail.com Купить натяжные потолки, Французские, Немецкие, Китайские, Глянцевые, Бесшовные, Матовый, Глянцевый, зеркальный, Сатиновый, Двухуровневый, Парящий, Одноуровневый потолок

The Norwegian Miracle It’s NOT LAMININE anymore! AminoPure and AminoBoosters are 3-7 times more affordable, the concentration is twice as strong as Laminine by LPGN http://www.getyourboomback.com/#_l_2ps
AminoPure, AminoBoosters от Get Your Boom в 4 раза дешевле Ламинина и в 2 раза эффективнее по восстанавливающим свойствам, чем laminine LPGN. Основа та же, доктор разработчик Один и тот же -д-р Эскеланд, технология одна, сырье одно и то же, что в ламинине. Да и сам ламинин выпускался первые годы на этом Норвежском изначальном экстракте YTE. Сравнительный Ролик и Подробнеt на сайте http://1541.ru
Как зарабатывать МНОГО в этом проекте  без обязательных покупок и без копейки вложений? Расскажу в скайпе evg7773

38 RichardThums RichardThums | E-mail | Web | 25. dubna 2018 v 8:02 | Reagovat

瑋澄資訊-全台最強SEO│全台首創無限組關鍵字│保證排名最多組 http://tw-seo.com/

39 CedrickAtoli CedrickAtoli | E-mail | Web | 25. dubna 2018 v 23:58 | Reagovat

unethost無限空間虛擬主機 http://blog.unethost.com/

40 fuh fuh | E-mail | Web | 26. dubna 2018 v 15:27 | Reagovat

Лучшая система онлайн-бронирования отелей России

41 Kevintew Kevintew | E-mail | Web | 29. dubna 2018 v 2:07 | Reagovat

СВИДЕТЕЛЬСТВА ЛЮДЕЙ, КОТОРЫЕ вылечились с помощью ЛАМИНИНА, но знайте http://1541.ru что AminoPure дешевле в 4 раза и сильнее в 2 раза,чем laminine LPGN. Основа ламинина и AminoPure (AminoBoosters) разработана д-ром Эскеланд, технология одна, сырье одно

Dunyada en yaxs? Web Studiya. Sayt sifaris! Здесь я заказал себе Сайт! Это Самая креативная ВЕБ-Студия в Мире - http://www.Time4Soft.com +994 50 345 83 88, PHP, CMS RA, Hosting, Hosting costs,Hosting charges,Hosting az,. email: web@time4soft.com

Обучу за 20 мин. Бесплатно,как зарабатывать с продуктом ( не воздух,не пирамиды с инвестициями)от 100 usd по нарастающей, в пассиве, без Копейки вложений, без знаний интернета или со знаниями, с уникальным продуктом для здоровья, известным во всем мире аналогом ламинина, но дешевле в 4 раза и более эффективным, без обязательных покупок, можно с приглашениями, а можно и абсолютно без приглашений, жду в скайпе evg7773
Приглашаю. Любая страна Мира. email:7771541@gmail.com

42 сверх естественные способности сверх естественные способности | E-mail | Web | 29. dubna 2018 v 23:48 | Reagovat

У каждого из нас наступает время создания семейного очага. Мы очень тщательно подходим к решению того человека, с которым нужно делиться всем всем, что мы имеем, во всем доверять, поддерживать в любую трудную минуту, в общем быть одним целым во многом и дополнять друг друга, чего не хватает в каждом из нас, потому что мы являемся кусочками одного целого и лишь от этого зависит настоящее семейное счастье и полная идилия.

Удивлены? Вот, посмотрте https://rescuer.info

Вот в принципе выбор совершен и все как бы замечательно, мы рады тем, что достигли семейного счастья, как бы и достаток имеется, и любовь, и радость, и все вроде бы супер. Но в один прекрасный момент, как и в жизни любого человека, появляются трудности и с этого момента наша семейная жизнь становится кошмаром, потому что от этого страдает и супруг, и супруга, являющиеся единым целым. Пропадают желания даже приходить домой, нет желания смотреть друг на друга, любая фраза нас просто бесит, все что мы так старательно строили в этой жизни рушится с непреодолимой силой. И все усилия, которые мы прикладываем для того, дабы скрасить наш душевный покой, только ухудшают и разрушают семейную целостность.

Скорее всего, в этот тяжелый момент нужно остановиться. В этот самый момент нужно осознать то, что нам нужна помощь, потому как мы не в силах одолеть это, тем более, если есть желание не только восстановить прежние отношения, но и удвоить или утроить их, так как вся сила семейного счастья достигается временем, пройденным вместе.

Интересно: <a href="https://rescuer.info">Талисман жизни</a>

С Уважением!

43 Matthewprari Matthewprari | E-mail | 2. května 2018 v 4:38 | Reagovat

Hello. And Bye.

44 miltonmy11 miltonmy11 | E-mail | Web | 3. května 2018 v 4:50 | Reagovat

Started unusual cobweb project
google photo app for android hd wallpapers pics hd full wallpapers download movies for android girls sex toys
http://apps.android.telrock.org/?stage.brandy
free tablet apps download computer android software download google app for android download google maps gps android google play x86

45 bernardpe1 bernardpe1 | E-mail | Web | 5. května 2018 v 14:37 | Reagovat

My fresh pron blog    
http://lesbianhentai.xblog.in/?brief-tessa
  desi indian sex videos desibaba free porn indian boobs sex videos free hardcore groupsex jamestown college athletics amateur dog sex

46 charlierk4 charlierk4 | E-mail | Web | 8. května 2018 v 11:31 | Reagovat

Striking pctures  
http://twerking.porndairy.in/?robyn
  erotic parties xxx video por sex films erotic photgraphy erotic death

47 deirdrecm3 deirdrecm3 | E-mail | Web | 8. května 2018 v 23:44 | Reagovat

Sexy mirror shots    
http://dildo.net.erolove.in/?facebook_nyah
  milking tit hanger anime shounen homemade concrete sealer cartoon hairstyles for men

48 mattiees3 mattiees3 | E-mail | Web | 12. května 2018 v 19:52 | Reagovat

Started new spider's web project
http://arab.aunties.porndairy.in/?entry-aurora
biro pilgrimage moderates xcxx vdeos

49 StephenPam StephenPam | E-mail | 13. května 2018 v 12:00 | Reagovat

Jarle Thorsen Singapore, Jarle Thorsen Unaico Reviews, Jarle Thorsen Unaico Reviews, Jarle Thorsen Kielce, Jarle Thorsen GLOBAL POWER PTE LTD

50 heididt2 heididt2 | E-mail | Web | 11. června 2018 v 2:35 | Reagovat

My up to date entanglement project:
http://adrienne.projects.telrock.org

51 vanessaee16 vanessaee16 | E-mail | Web | 13. června 2018 v 14:45 | Reagovat

Erogenous pictures blog    
http://busty.net.erolove.in/?post.presley
   sexy erotic story books erotic visions best erotic books

52 katherinejf4 katherinejf4 | E-mail | Web | 14. června 2018 v 6:25 | Reagovat

Sexy girls posts    
http://brazil.porndairy.in/?age_athena
  photos of south indian girl showing boobs mexican girls dance bdsm anal hardcore adult resorts cozumel mexico

53 dinarf11 dinarf11 | E-mail | Web | 17. června 2018 v 23:42 | Reagovat

Prepare recto moved:
http://april.w.telrock.org

54 Stephenmix Stephenmix | E-mail | 21. června 2018 v 9:00 | Reagovat

Замена ( Аналог) ламинину, это AminoBoosters ( AminoPure) 1 в 1, но дешевле в 4 раза и выпускается Только на знаменитом  Экстракте YТE.
В 1 капсуле 400 - 420 мг, а  в ламинине 200.  Мир узнал о Ламинине в 2011 году, когда его начали выпускать на норвежском экстракте YТЕ из инкубированного оплодотворенного куриного яйца,  который  создал д-р Эскеланд. Ламинин творил чудеса в восстановлении здоровья там, где медицина ничего не может сделать априори. Название продукта не важно. Главное, что Восстановление ( не лечение) дает именно Экстракт YТE, его количество в 1 капсуле. Это почти панацея, настолько хорош экстракт. Можно не верить, но факты есть факты. И отзывы в интернете говорят об этом. Главный минус Ламинина -  Дорого, так как для получения эффекта пить надо МНОГО. А заработать хотя бы $200 в МЛМ Laminine LPGN могут немногие.  Пришло время более дешевого и эффективного Aminoboosters ( AminoPure) на том же сырье, тоже д-р Эскеланд, та же технология. И заработок без обяз. ежемесячных покупок, без копейки затрат, без приглашений,  на пассиве с 1-го шага доступен любому. Это партнерка.
Консультации по скайпу evg7773
Подробно на сайте http://1541.ru

Analogue of Laminine AminoPure (AminoBoosters) are 4 times more affordable as Laminine by LPGN. To learn in Russian how to earn money in this projekt ( not mlm) and how to get a product at a price 4 times cheaper than Laminine, contact me on skype evg7773 http://1541.ru
English Buy http://1541.ru/rz1.html

Only for USA in Russian Analogue of Laminine AminoBoosters (aminopure) are 4 times more affordable as Laminine by LPGN http://1541.ru/rz1.html

55 shaunakl16 shaunakl16 | E-mail | Web | 4. července 2018 v 18:12 | Reagovat

New kick ass photo blog
http://sexypic.erolove.in/?post.evelyn
high heels fetish where can i get and old challenger replica bags china asian long hair styles video gratis sexo paris hilton

56 RobertDielt RobertDielt | E-mail | 7. července 2018 v 3:15 | Reagovat

Алкоголизм и и чудо AminoBoosters ( AminoPure) это замена Ламинина (Laminine LPGN), но в 4 раза дешевле и сильнее. Все от д-ра Eskeland  http://1541.ru skype evg7773

http://1541.ru Analogue of Laminine AminoBoosters (aminopure) are 4 times more affordable as Laminine by LPGN.

http://1541.ru Заработок без вложений, без обяз. ежемесячных покупок и Асолютно без приглашений, если пожелаете. Скайп evg7773 Работаем с Аналогом Ламинина 1 в 1, но дешевле чем Laminine LPGN  в 3-7 раз. Продукт спасает, Когда медицина бессильна. Не лекарство. Не МЛМ

57 Steventog Steventog | E-mail | 7. července 2018 v 18:43 | Reagovat

<a href="https://studentsquestions.online/arts_humanities/">https://studentsquestions.online/arts_humanities/</a>

58 belindaxe60 belindaxe60 | E-mail | Web | 7. července 2018 v 21:51 | Reagovat

Unstinting porn galleries    
http://dildo.adultnet.in/?pic-jazmyne
  lolita sex gallery blue coat dress enlisted officer video gratis bella celebrita vip sexy www.tube porn,free porn ,and xxxtube

59 jeanettehu3 jeanettehu3 | E-mail | Web | 10. července 2018 v 13:33 | Reagovat

Modish naked pictures  
http://men.sexblog.pw/?nyah
  erotic stuff erotic thriller movies erotic dreams erotic video game erotic trance

60 maggienr1 maggienr1 | E-mail | Web | Sobota v 2:43 | Reagovat

My creative website:
http://juliana.web.telrock.net

61 altatz69 altatz69 | E-mail | Web | Neděle v 17:45 | Reagovat

New programme
http://photo.tube.erolove.top/?entry-kamryn
free porn sites hut big butt white girls hardcore porn porn clips fre pool porn two on one atlas of porn

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama