Pokud tu jste poprvé, zajděte si nejprve do článku "Kdo je Ellie Sommer?"
tady

Z dopisů

22. června 2010 v 15:23 | Ellie |  Různé
Jak již bylo několikrát zmíněno, Ellie posílala svým rodičům ze zájezdů dopisy, ke kterým přikládala i aktuální fotky svých "kolegů". Dnes jsem několik těchto fotek vybrala a společně s úryvky z konkrétních dopisů vám je předkládám.


(1965) "(...) Na Bahamách je nádherně. Mám tak trochu prázdniny, protože jsem natáčela jen několik málo záběrů. Ale jsou chvíle, kdy se nudím. To pak dělám cokoliv, co je potřeba, i když Bob Lester se neodvažuje něco po mně chtít. Máme krásné apartmá s ještě krásnějším výhledem, ostatně přiložila jsem fotku kluků, které jsem na terase vyfotila (...)"


(1966) "(...) Zase jsme museli přečkat tu úmornou cestu vlakem do Washingtonu. Každé turné je čím dál náročnější. Bohužel se na tom shodujeme všichni. P.S. napište mi, prosím, hned, jak dojde nějaké vyrozumění z Cambridge (...)"


(1964) "Znovu zdravím z Paříže a přikládám první fotku kluků, jak jste mě o ni prosili. Abych je ale mohla v klidu vyfotit někde venku, museli jsme vylézt na střechu hotelu. Nejdřív nechtěli jít, že prý je můžete vidět naživo, ale jak vidíte, přemluvila jsem je, i když ty poznámky bych vám nepřála slyšet (...)"


(1966) "(...) a přikládám fotku z natáčení písničky Rain. Byly tam docela improvizované podmínky a kdykoliv jsme se chtěli někam usadit, museli jsme si donést židle. Takže jsme po pozemku chodili s kytarou v ruce jedné a židlí v ruce druhé. Fotím, protože moje místo mi zasednul Neil. To Georgovo zase obsadil Mal, proto mi tu George radí, jak zaostřit (...)"


(1965) "(...) Nahrávání na Abbey Road probíhá pomalu ale jistě. Vše se na poslední chvíli upravuje a Georgi Martinovi se pořád něco nelíbí. Tak jsem pro vás v těchto těžkých chvílích vyfotila kluky. Postupně nás všechny klátí chřipka. Zatím bez úhony přežil jenom Ringo (...)"


(1965) "(...) Nahrávání Help jde strašně pomalu. Nemáme dokončené všechny písničky, ale přesto nahráváme až do deseti do večera. Jsme hrozně unavení a už jen počítáme dny, kdy to bude hotovo (...)"


(1966) "(...) Po tom, co si John tak hloupě pustil pusu na špacír, nám bylo řečeno, že se musíme mít na pozoru. Dopisy nám opravdu přišli, ale nebojte se, nic tak vážného to není a hlídají nás jako oko v hlavě. Trávíme ale víc času v hotelech a neděláme většinou nic, což kluky dost ubíjí (...)"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama