Pokud tu jste poprvé, zajděte si nejprve do článku "Kdo je Ellie Sommer?"
tady

1967 - 1968

6. července 2010 v 15:55 | Ellie |  Fotografie
Všechny následující fotky pochází z let 1967 a 1968, kdy Ellie žila s Paulem (poprvé ). Komentář: Ellie Sommerová.


V roce 1967 jsme s Paulem chtěli jet do Skotska, kde si Mike McCartney pořídil krásný statek. Jenže po cestě se nám porouchalo auto a pro těch několik málo novinářů, co jsme potkali, to byla naprostá senzace. Tady samozřejmě s naším miláčkem Marthou.Rok 1968 a návrat z Indie. To už nás novináři "objevili." Měla jsem z té znovu nabyté publicity nepěkný pocit. Obzvlášť, když se jednalo o tohle. Paul ale rozhodl, že je načase "jít s barvou ven." Nutno říct, že jeho rychlá rozhodnutí mě nejednou vytáhla z nepříjemných pocitů a situací.Tato fotka je sice z roku 1967, ale s Paulem jsme ještě nežili spolu. Vyfotila jsem ho těsně před tím, než se začal tak drasticky vymaňovat z vlivu LSD. Nemám tenhle snímek ráda. S Johnem jsme se nepohodli a mě s Paulem to nejhorší ještě čekalo, a to sice onen "odvykací" týden, po kterém jsme oba skončili v nemocnici. Pamatuju si, že jsem tuto fotku posílala mamince a zoufale se jí v dopise ptala, co mám proboha dělat, protože Paul se mi ztrácel před očima.


Živé nahrávání All You Need Is Love. Seděla jsem v publiku vedle Micka Jaggera. Bylo to těsně potom, co mě propustili z nemocnice a já se pokud možno nehnula od Paula. Jakmile jsem totiž stála sama, přišel John a přestože ho doprovázela Cynthia, neustále se mi omlouval a nabízel mi nový začátek. Bylo to nesnesitelné.


Opět All You Need Is Love, Paul a slavné plakáty. Byla to poslední akce, které se účastnil Brian Epstein.  Můj nápad, co se plakátů týče, spočíval v tom, aby se tam slovo "láska" objevilo i v ruštině. Nápad to podle George Martina byl hezký, ale musela jsem ho i sama zrealizovat, protože jsem byla jediná, kdo uměl psát azbukou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 The Girl With Caleidoscope Eyes The Girl With Caleidoscope Eyes | Web | 15. července 2010 v 19:57 | Reagovat

:D Ellie je prostě nej :D

2 Ellie Ellie | E-mail | Web | 16. července 2010 v 16:31 | Reagovat

:-D až tak?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama