Pokud tu jste poprvé, zajděte si nejprve do článku "Kdo je Ellie Sommer?"
tady

Jen tak psát, jak se věci mají

4. července 2010 v 21:21 | Ellie |  Různé
Jen malá a krátká nesouvisející zprávička o tom, co se kolem mě děje.Svěřuji se vám, protože vás považuji za své přátele a zároveň tak znovu omlouvám to, že tu dlouho nic pořádného nepřibylo a asi ani nepřibude. Důvod mé velmi skleslé nálady je velmi jednoduchý a nad slunce jasný. Je v tom jistý ON, který mě trápí už od května.
Abych vám ho přiblížila...Snad jsem příliš zaslepená, ale stačí, abyste si představili Seana Lennona. Je z poloviny Tchaiwanec a je o rok starší než já. K prvnímu kroku, kroku do naprostého neznáma, jsem se odhodlala před tím, než nastoupil na "svaťák". Aniž bych s ním předtím mluvila, řekla jsem si mu na posledním zvonění o číslo. To mi sice nedal, ale já jej získala jinak. Vyměnili jsme si pár smsek a pak se sešli ve škole. Dala jsem mu talismánka k maturitě, který mu, jak mě potom ujišťoval, moc pomohl. Říkal mi, že si sice neuvědomuje, že by mě znal z dřívějška, ale to že je ideální na to, aby mě po maturitě poznal. Říkala jsem si, jak je to skvělé znamení, když jednu moji spolužačku dřív dost nevybíravě odmítnul a nedělalo mu to problém.
Naposledy jsme si psali začátkem června. Celý rozhovor skončil z jeho strany ujištěním, že se někdy sejdeme. Souhlasila jsem a vzhledem k jeho zařizování s vysokou jsem mu řekla, ať se ozve až bude mít čas. Doposud k tomu nedošlo. Dnes jsem mu napsala. Otázka byla jednoznačná: Nemáš čas nebo zájem? Čekám na odpověď a zároveň se jí děsím. Děsím se, že nenapíše, děsím se, že si se mnou smluví schůzku. Proklínám ho za tu jeho slušnost. Kdyby mě odpálkoval hned na začátku jako mou známou, bylo by to jednodušší.
Toť mé trápení. Proto mě prosím po nějakou dobu omluvte. Samotnou mě zaskočil fakt, že jsem to ještě nedokázala vzdát a nepřenesla se přes to.
Abych se alespoň trochu vrátila k hlavnímu tématu tohoto webu:
Johne, Paule, Ringo a Georgi, vážně si pořád myslíte, že All you need is love?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama